NEWS & ARTICLES

Co zahýbe trhem sluchátek v roce 2018?

ARTICLE BY
QuietComfort 35 wireless headphones II

Poslední studie, kterou zveřejnili analytici z IDC, předpokládá v následujících letech nárůst prodejů sluchátek ročně o více než 58 %. Co jsou podle odborníků ze společnosti BaSys CZ, specialistů na audio a video segment, nejaktuálnější vlastnosti, které si budou hledat cestu k uživatelům v roce 2018?
Aktivní potlačení okolí. Aktuální model sluchátek, která jako první doslova dobyla s aktivním potlačením okolních ruchů svět, je označen Bose QuietComfort 35 II.

SE-MS7BT-S angle

Chytrá sluchátka. „Protože komunikaci s masivně se rozvíjejícími elektronickými asistenty zprostředkovávají často malé bezdrátové reproduktory, logickým krokem je implementace této funkce i do sluchátek. Na konci minulého roku se tak na náš trh dostala vůbec první sluchátka na světě s vestavěným tlačítkem pro vyvolání Google Assistant (Bose QuietComfort 35 II, pozn. red.). Pravdou je, že chytré asistenty u nás zatím podporu výrobců nemají, ale je možné, že se situace změní,“ komentuje David Hilpert.

QuietControl 30 wireless headphones

Hi-res audio. Je charakteristické vyrovnanou reprodukcí s velkým frekvenčním rozsahem a poslechem hudby z kvalitních zdrojů. Ivo Kubečka, produktový manažer značky Pioneer ve společnosti BaSys CS, doplňuje: „Sluchátka, která splňují tato kritéria, se v poslední době stávají cenově atraktivními a zákazníci je víc a víc registrují. Pro ty, kteří poslouchají hudbu z odpovídajících kvalitních přehrávačů (dnes jsou k dispozici i v mobilním provedení) v CD a vyšší kvalitě, jsou Hi-res sluchátka výbornou volbou.“

QuietComfort 35 wireless headphones II

Sport. Čím dál více využívají sluchátka profesionální i rekreační sportovci, jež hudba motivuje k lepším výkonům. „V souladu s popularitou zdravého životního stylu očekáváme zvýšený zájem o modely určené pro sportovní využití. Jedná se především o sluchátka typu špunty, které jsou konstruována tak, aby dobře držela v uších i při běhu, byla odolná proti potu a vlhkosti a samozřejmě špičkově hrála,“ připomíná David Hilpert.

SE-MS7BT Lifestyle

Produkty Bose těmi nejnovějšími technologiemi oplývají. Vybrat si můžete z legendárních sluchátek Bose QuietComfort 35 II, bezdrátových sluchátek Pioneer SE-MS7BT či sluchátek ideálních pro sportování Bose SoundSport Wireless.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

BASYS CS
234706730
pech@basys.cz
Sodomkova 1478/8, Praha

Firemní články

Official Press Release

SLUCHÁTKA ROKU 2015 – PIONEER SE-MASTER 1

26.6.2015

Nejlepší technologie a japonské inovace se skloubily v čistém designu dynamických sluchátek Pioneer SE-MASTER1.
Pioneer a Onkyo Europe uvádí po pěti letech intenzivního výzkumu, vývoje a měření na trh svou vlajkovou loď, nejlepší sluchátka ve své historii.

Exkluzivní televizor Loewe bild 7 vstupuje na český trh

12.10.2016

BaSys, výhradní distributor produktů Loewe pro Českou republiku, před několika dny slavnostně představil luxusní Ultra HD televizor Loewe s označením bild 7. Při jeho návrhu a výrobě byly použity nové výjimečné technologie a nejkvalitnější materiály s exkluzivní povrchovou úpravou.

Řada televizorů Loewe bild 5 – víc než jen obraz a zvuk

26.5.2017

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe, představuje na českém trhu řadu luxusních televizorů Loewe bild 5.

Nejvyšší řada televizorů Loewe bild 9: high-tech a umění

26.6.2017

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe, představuje na českém trhu nejvyšší řadu televizorů této značky s označením bild 9. Design Bodo Sperlein vnáší do výrobků Loewe další dimenzi a dokazuje, že estetické prvky interiérového designu jsou dnes jedním z klíčových prvků domácí zábavy.

Bose a jeho reproduktory šířící zvuk do všech stran

29.9.2017

Značka Bose představuje ve světě akustiky významný pojem. Před několika měsíci představený audio systém domácího kina Bose Lifestyle 650 přišel s velmi malými reproduktory, které připomínají tvarem velkou rtěnku a šíří zvuk v celém jejich frekvenčním rozsahu do prostoru 360° kolem sebe. Jak toho inženýři v Bose dosáhli?

Pioneer představuje Hi-Res sluchátka pro náročné posluchače

5.12.2017

Uzavřená sluchátka Pioneer řady SE-MS tvoří zajímavou vstupní bránu do světa zvuku označovaného jako Hi-Res. Ve spojení s kvalitním zdrojem signálu zajišťují široký frekvenční rozsah, vynikající kvalitu reprodukce a odpovídající basový podkres v tradičním i bezdrátovém Bluetooth provedení.

QuietComfort 35 wireless headphones II

Co zahýbe trhem sluchátek v roce 2018?

7.2.2018

Poslední studie, kterou zveřejnili analytici z IDC, předpokládá v následujících letech nárůst prodejů sluchátek ročně o více než 58 %. Co jsou podle odborníků ze společnosti BaSys CZ, specialistů na audio a video segment, nejaktuálnější vlastnosti, které si budou hledat cestu k uživatelům v roce 2018?