COS představuje COS Kids, kolekci pro malé i velké děti

Redakce Luxus.cz
23. Říjen 2018
Čtenost článku je: [?]

Pro věrné příznivce moderního stylu značky COS přinášíme skvělou zprávu. Už nyní můžete stejně nadčasově a kvalitně oblékat i vaše ratolesti. COS s potěšením oznamuje rozšíření své dětské kolekce a představuje značku COS Kids, ve které budou dostupné velikosti od narození až do 10 let.

 

Kolekce budou dostupné pro děti ve věku od 1 do 10 let. Nakoupit jim budete moci oblečení, boty a doplňky inspirované dámskou a pánskou kolekcí na podzim a zimu 2018. Stejně jako u oblečení pro dospělé používá COS vysoce kvalitní materiály, jako jsou merino vlna, kašmír, manšestr, bavlna, denim a flanel. Kolekce je již k dostání od 19. října online a ve vybraných obchodech.

Kolekce také bude rozšířena o první řadu oblečení pro miminka COS babywear. Bude se jednat o unisexovou kolekci, která bude vytvořena pouze z přírodních materiálů. Látky jako vlna, kašmír a organická bavlna se nesou v jemných neutrálních tónech a mají na sobě hravé potisky. Kromě základní výbavy bude kolekce obohacena o doplňky, mimo jiné i velmi příjemné kašmírové deky. Kolekci COS babywear bude na trh uvedena během listopadu.

 

Společně s kolekcí COS Kids, budou pro malé zákazníky k dispozici i produkty jako dětské knihy, hračky a doplňky vybrané značkou COS, jejichž cílem je představit dětem svět umění a designu. Čeští zákazníci mohou kolekci COS Kids objednávat zatím online na cosstores.com.

COS