NEWS & ARTICLES

EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ: SDÍLENÍ, INSPIRACE, SPOLUPRÁCE

ARTICLE BY

Letos se koná již posedmé nejnavštěvovanější pracovně zážitková konference v České republice „Ženy sobě“ a to ve dnech 18. a 19. března, v Clarion Congress Hotel Prague. Konference je pro ženy, které chtějí být úspěšné, chtějí se rozvíjet a mít možnost ovlivňovat svůj život.
Využijte jedinečnou možnost k setkání se zajímavými ženami českého byznysu, vyslechněte si jejich příběhy a zkušenosti. Zažijte dny plné ženské energie, silných profesních i životních příběhů a networkingu. Letos najdete mezi tématy i to, jak muži vnímají ženy v pracovní roli.
Nemusíte řešit co na sebe, je důležité, abyste se cítily pohodlně a příjemně. Konference není přehlídkové molo. Máte děti? Není problém, pro vaše děti bude zajištěno profesionální hlídání dětí zdarma od přenosného koutku Baby Office.

Pátek 18. března je určen pro ženy z managementu, odbornicím a odborníkům v oblasti řízení lidí a ve sféře firemní odpovědnosti, ženám, které aktivně pracují na své kariéře, studentkám/studentům a moderním mužům. Setkáte se s příběhem paní Tamar Newberger, manželky amerického velvyslance v ČR, s HR ředitelkou TV Nova – Radmilou Pinkavovou Jirkovskou, HR ředitelkou Plzeňského Prazdroje – Drahomírou Mandíkovou, s ředitelem programu České televize – Milanem Fridrichem a mnoha dalšími.
Sobota 19. března bude patřit speed mentoringu. Naše mentorky, zkušené manažerky či podnikatelky, vám pomohou najít odpovědi na otázky, které si možná v souvislosti s prací kladete. Poznáte zajímavé a inspirativní ženy, navážete nové kontakty a také se skvěle pobavíte. Můžete se ptát nebo jen tiše naslouchat. Je jen na vás, jakou roli si zvolíte. Mentoringový den je zaměřený na podporu ženské sebedůvěry.

Hostem konference bude také Simona Stašová.
Pořadatelem je nezisková organizace Business & Professional Women. „Kromě žen podporujeme také charitativní organizace. Letos to je Nadace Archa Chantal a Chantal Poullain bude naší mentorkou,“ říká prezidentka neziskové organizace Business & Professioanal Women, Lenka Šťastná.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

EQUAL PAY DAY
+420 731 970 136
bpwcr@bpwcr.cz
Václavské nám. 802/56, Praha

Firemní články

Mirka Čejková, o životě, práci a equal pay day

20.3.2017

Dobrý den, do podvědomí diváků jste se dostala především díky práci v televizním zpravodajství. Přestože stále pracujete s lidmi a mezi nimi, teď již tak na očích nejste. Nechybí vám popularita?

EQUAL PAY DAY - ŽENY SOBĚ: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE ODVAHA

24.3.2016

7. ročník Equal Pay Day, to je ve zkratce přes dvě desítky vystupujících, 300 účastníků páteční konference, 57 mentorek a 2027 registrací na sobotní speed mentoring. Tentokrát byla konference zaměřena na rozdíl v platech mezi muži a ženami. Ten v České republice činí 22%, což nás řadí na jedno z posledních míst v Evropské unii.

Simona Stašová

SIMONA STAŠOVÁ BUDE SPECIÁLNÍM HOSTEM NA KONFERENCI „ŽENY SOBĚ“

2.3.2016

Simona Stašová vystoupí na konferenci V pátek, 18. března jako speciální host konference Ženy sobě. Simona Stašová, jedna z nejobsazovanějších hereček, ztvárnila několik desítek postav ve filmech a seriálech. Velké role si také užila na divadelní scéně.

EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ: SDÍLENÍ, INSPIRACE, SPOLUPRÁCE

22.2.2016

Letos se koná již posedmé nejnavštěvovanější pracovně zážitková konference v České republice „Ženy sobě“ a to ve dnech 18. a 19. března, v Clarion Congress Hotel Prague. Konference je pro ženy, které chtějí být úspěšné, chtějí se rozvíjet a mít možnost ovlivňovat svůj život.

7. ROČNÍK EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ PROBĚHNE V BŘEZNU

4.1.2016

Pokud jste žena, která pracuje na své kariéře, pokud věnujete čas svému osobnímu rozvoji a zajímáte se o příběhy úspěšných, které vás mohou motivovat k úspěchu, není nic jednoduššího, než se zúčastnit již sedmého ročníku úspěšné akce ŽENY SOBĚ.

Official Press Release

6. ROČNÍK EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

20.4.2015

53 úspěšných žen v rolích mentorek, 2011 registrací, energie, sdílení, setkávání, zábava. Takto by se dala krátce popsat sobotní část již 6. ročníku akce Equal Pay Day - Ženy sobě, jež probíhal 17. a 18. 4. 2015 v Clarion Congress Hotel Prague.

Official Press Release

ŽENY SOBĚ: DNY PLNÉ INSPIRACE A ŽENSKÉ ENERGIE

17.3.2015

V dnešní době musí ženy zastoupit ženskou a často i mužskou roli, a to s plným nasazením. Očekává se od nich, že budou stále plné energie, oplývat úsměvy, budou skvělými matkami a zároveň si přitom zvládnou budovat svou kariéru.

Official Press Release

EQUAL PAY DAY - 5. ROČNÍK KONFERENCE ÚSPĚŠNÝCH ŽEN

14.4.2014

Co je Equal Pay Day? Equal Pay Day, nebo-li den rovnosti příjmů pro obě pohlaví je celosvětovou akcí. Nejde jen o ukazování rozdílů mezi platy žen a mužů. Jde o motivaci! O motivaci, která ženám pomůže k tomu, aby se naučily prosadit, znát svou cenu a nebály se říci, za kolik jsou ochotny pracovat. A není to rozhodně jen o platech.

Official Press Release

4. ROČNÍK DNE ROVNOSTI PLATŮ V ČR

9.4.2013

Den rovnosti platů (Equal Pay Day) je celosvětovou akcí s dlouholetou tradicí v řadě evropských zemí. Tato akce se v České republice bude konat již počtvrté, a to 24.4. 2013 v pražském hotelu Clarion. Symbolem, který poukazuje na rozdíly v příjmech, se stala červená kabelka, taška či peněženka.