EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ: SDÍLENÍ, INSPIRACE, SPOLUPRÁCE

22. Únor 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15001

Letos se koná již posedmé nejnavštěvovanější pracovně zážitková konference v České republice „Ženy sobě“ a to ve dnech 18. a 19. března, v Clarion Congress Hotel Prague. Konference je pro ženy, které chtějí být úspěšné, chtějí se rozvíjet a mít možnost ovlivňovat svůj život. Využijte jedinečnou možnost k setkání se zajímavými ženami českého byznysu, vyslechněte si jejich příběhy a zkušenosti. Zažijte dny plné ženské energie, silných profesních i životních příběhů a networkingu. Letos najdete mezi tématy i to, jak muži vnímají ženy v pracovní roli. Nemusíte řešit co na sebe, je důležité, abyste se cítily pohodlně a příjemně. Konference není přehlídkové molo. Máte děti? Není problém, pro vaše děti bude zajištěno profesionální hlídání dětí zdarma od přenosného koutku Baby Office.

Pátek 18. března je určen pro ženy z managementu, odbornicím a odborníkům v oblasti řízení lidí a ve sféře firemní odpovědnosti, ženám, které aktivně pracují na své kariéře, studentkám/studentům a moderním mužům. Setkáte se s příběhem paní Tamar Newberger, manželky amerického velvyslance v ČR, s HR ředitelkou TV Nova – Radmilou Pinkavovou Jirkovskou, HR ředitelkou Plzeňského Prazdroje – Drahomírou Mandíkovou, s ředitelem programu České televize – Milanem Fridrichem a mnoha dalšími. Sobota 19. března bude patřit speed mentoringu. Naše mentorky, zkušené manažerky či podnikatelky, vám pomohou najít odpovědi na otázky, které si možná v souvislosti s prací kladete. Poznáte zajímavé a inspirativní ženy, navážete nové kontakty a také se skvěle pobavíte. Můžete se ptát nebo jen tiše naslouchat. Je jen na vás, jakou roli si zvolíte. Mentoringový den je zaměřený na podporu ženské sebedůvěry.

Hostem konference bude také Simona Stašová. Pořadatelem je nezisková organizace Business & Professional Women. „Kromě žen podporujeme také charitativní organizace. Letos to je Nadace Archa Chantal a Chantal Poullain bude naší mentorkou,“ říká prezidentka neziskové organizace Business & Professioanal Women, Lenka Šťastná.

Galerie

Rozhovory

EQUAL PAY DAY
EQUAL PAY DAY
EQUAL PAY DAY