HERGETOVA CIHELNA ZVE NA VEČEŘI V OBLACÍCH 23. A 24. KVĚTNA 2014

Michal Hutta
29. Duben 2014

Po loňské úspěšné premiéře připravila jedna z nejlepších pražských restaurací opět unikátní kulinářský zážitek: vyhlášené delikatesy z dílny šéfkuchaře řetězce Kampa Group Marka Raditsche si můžete vychutnat ve výšce padesát metrů nad zemí.

 

Fantazie restauratérů nezná mezí: ve světě jsou podniky, kde se můžete najíst třeba ve skleněném akváriu na mořské dně a obdivovat přitom krásné ryby, nebo v úplné tmě, kde kvůli absenci zraku musíte o to víc zapojit další smysly – čich a chuť. Mezi tento druh neobvyklých gastronomických zážitků, na které ještě hodně dlouho vzpomínáte, patří oběd či večeře servírované až v oblacích. Tato výtečná atrakce, při níž se exkluzivní jídlo a skvělé víno servírují na plošině vytažené do výšky padesát metrů nad zemí, občas zpestřuje kulinární scénu většiny významných velkoměst celého světa. A čtvrtý květnový víkend, resp. v pátek a v sobotu 23. a 24. května 2014, ji můžete zažít také v Praze.  

Akci společně s Hergerovou cihelnou pořádá zážitková agentura Lime&Tonic. Nad malostranskými střechami a pitoreskními uličkami, na místě, odkud je magický výhled na celou starou Prahu, se budou podávat vyhlášené speciality z Hergetovy Cihelny. „Bez přehánění mohu prohlásit, že večeře v oblacích, zvláště při západu slunce, bude nejunikátnější gastronomickou událostí letošního roku v celé republice,“ říká majitel Hergetovy Cihelny Nils Jebens.

 

Pokud máte strach z výšek, pak pro vás tento zážitek není, o bezpečnost je však dokonale postaráno: obědváte či večeříte sice prakticky zavěšení ve vzduchu, ale každý je bezpečně připoután. Na výběr je nakolik variant: tříchodový oběd či večeře stojí 2490 Kč, nebo 3390 Kč včetně vína ke každému pokrmu. Večeři při západu slunce pořídíte za 3990 Kč. „Vzdušné menu“ a další informace o rezervaci najdete na: www.limeandtonic.com.  

                                                                                                                                                          www.kampagroup.com