INTENZIVNÍ PODZIMNÍ PÉČE O PLEŤ SE ZNAČKOU LA CHÈVRE A LE CHATON

Redakce Luxus.cz
23. Říjen 2017
Čtenost článku je: [?]
V létě musí naše pokožka odolávat vysokým teplotám, které na ni nemají zrovna pozitivní vliv. Právě podzim je ideální dobou, kdy problémy vzniklé působením slunce napravit. Zároveň je nutné posílit její bariérové funkce a rovnováhu před zimou. Péče o pleť by měla být intenzivní, nejvhodnější dobou je pozdní odpoledne a večer.

Kosmetika La Chèvre myslí na ženy všech generací. Mladší dámy nad 30 let by měly zvolit Výživné pleťové mléko La Chèvre, kterým pleť důkladně očistí. Na dočištění pak La Chèvre doporučuje Micelární vodu s panthenolem Le Chaton.

Namísto peelingu lze použít kašičku z Hydratační mléčné koupelové přísady La Chèvre a trochy teplé vody. Na závěr je vhodné na pleť obličeje, krku a dekoltu nanést Anti-ageing sérum Le Chaton, před spánkem je výborný Regenerační krém noční La Chèvre.

Moudré a zkušené dámy nad 50 let by měly k očištění pleti použít dvoufázový odličovač Le Chaton, na dočištění Micelární vodou s panthenolem Le Chaton. Namísto peelingu je skvělá kašička z Regenerační syrovátkové koupelové přísady La Chèvre a teplé vody.

Sérum s Argireline® Le Chaton výborně bojuje s vráskami okolo očí, regenerační účinky na pleť obličeje, krku a dekoltu má Platine S Le Chaton. Jednou za týden je vhodné použít masku Platine M Le Chaton, pokud není aplikována maska, je dobré před spánkem nanést Noční krém s arganovým olejem Le Chaton.

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti