LÁZEŇSKÝ OSTROV V PIEŠŤANECH JE OÁZOU PRO VAŠE TĚLO I DUŠI

Eva Bicanová
10. Září 2015
Již od 14. Století jsou známy ozdravující účinky termálních pramenů a sirného bahna v Piešťanech. Toto kouzelné místo patří k předním evropským lázním, léčící pohybový aparát, bolesti zad nebo kloubů, revmatismus a nervový systém.

Město Piešťany leží na řece Váh. A právě zde se nachází malebný Lázeňský ostrov (Kúpeľný ostrov) plný zeleně, hotelů a balneocenter.

Z jeho půdy vyvěrá většina termálních pramenů a vzniká zde blahodárné sirné bahno. Zábaly z něj pomohou zmenšit místní otoky, snižují svalového napětí a zlepšují výživu chrupavek, tkání a plotýnek. Naopak „Wellnes bahenní zábaly“ působí proti stresu a používají se jako peeling.

Ostrov je plný krásných parků s lázeňskými pavilony, hotely, kavárničkami a restauracemi. Návštěvníci si mohou dopřávat procházky, vyrazit na kolo či si zde zahrát golf nebo tenis.

Na výběr je tu ubytování od velmi luxusních hotelů po hotely různých cenových kategorií. Největším skvostem je zde samozřejmě pětihvězdičkový Danubius Health Spa Resort Thermia Palace.

Najděte i vy oázu klidu k načerpání sil v přenádherném prostředí Piešťanského Lázeňského ostrova.

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT THERMIA PALACE *****

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže