"Maminko, já chci být taky tak krásná.“

Redakce Luxus.cz
14. Červen 2017
Malé holčičky vzhlížejí ke svým maminkám a chtějí je napodobit, pokud možno ve všem. Kdy ale poprvé vzít do salónu malou princeznu nebo rytíře, který se zrovna vzhlíží v populárním zpěvákovi včetně jeho účesu? Majitelka salónu Misha/hair studio, paní Misha Čadková, kreativní ředitelka HCF a Techni art ambasadorka L´oreal, právě dokončila svou kolekci dětských účesů.

„Toto je vždy na rodičích, kdy do salónu děti vezmou. Nejlépe, je nechat to na pocitu. Každé dítě je jiné a každé potřebuje jiný přístup. V našem studiu se osvědčil postup, že nejdříve ostříháme rodiče a teprve poté děti. Tím se zpravidla zamezí strachu z kadeřníka“.

Dětské účesy, moderní pojetí a celkový vzhled těch nejmenších je dnes velký trend. Není to už jen o tom, aby vlasy nepadaly do očí nebo nepřekážely při hře či sportu. Kolekce se tvoří podle aktuálních módní trendů.

U holčiček se hlavně zaplétá, zde je kladen důraz na používání kvalitní vlasové kosmetiky včetně kondicionéru a nezbytným pomocníkem je i kartáč na rozčesávání. U chlapců jsou střihy naopak velice výrazné se stylingem a vystřihávkami.

„V našem salónu jsme děti připraveni zaujmout přístupem a trpělivostí kadeřníků, pohádkami či hračkami. Nabízíme rodinné slevy, ceny odstupňované věkem a samozřejmostí je samotné hlídání dětí.“ dodává Misha Čadková. „Jsme součástí příběhu našich zákazníků a velice nás těší, že v průběhu desetiletého fungování našeho salónu můžeme vidět, jak se z našich malých zákazníků, stávají ti velcí a spokojeně chodí dál.“

MISHA HAIR STUDIO