MISHA/ HAIR STUDIO: „NADECHNUTÍ“ 10 LET NA SCÉNĚ

Misha Čadková pro HCF
Redakce Luxus.cz
20. Září 2017
Misha/hair studio letos oslavuje deset let od svého založení. Během deseti let se zdokonalováním služeb, nasloucháním zákazníků, vzděláváním se v oboru a uplatňováním své jedinečné filozofie krásy stalo Misha/ hair studio jedním z nejprestižnějších kadeřnických salónů v Praze.
Klára Issová v Misha Hair Studio

Klára Issová v Misha Hair Studio

„Prožili jsme desetiletí plné zážitků a vnímání potřeb zákazníků. Zajímají nás příběhy, do kterých jsme vetkli naše pojetí krásy, designu a umění. Příběhy, ze kterých čerpáme inspiraci. Ale i příběhy, které nás nenechají jen nečinně přihlížet a probudí v nás touhu zapojit se a pomáhat,“ říká Misha Čadková, majitelka Studia Misha/hair /studio – raw beauty.
Misha Čadková

Misha Čadková

„U nás se musí zákazník cítit příjemně, jakmile do salónu vkročí. Ambiente doplňuje harmonizující Šungit, vůně, hudba a všudypřítomná vášeň pro zdravé vlasy,“ doplňuje Misha Čadková.

Svoji první dekádu studio oslaví velkolepou oslavou 10. října v Hauch Gallery, během které čeká účastníky kadeřnická show, zábava a také kreativní projekt, jehož výtěžek poputuje ve prospěch Nadace Terezy Maxové. „S Nadací Terezy Maxové nespolupracujeme poprvé, soustředíme se na aktivní podporu azylových domů a pro děti z dětských domovů a touto spoluprací se dotýkáme něčeho smysluplného, co dává naší práci nový rozměr,“ dodává Misha Čadková, majitelka studia.

Vstupenky na tuto ojedinělou akci si můžete zakoupit na www.mishahairstudio.com a www.facebook.com/Mishahairstudio.

MISHA HAIR STUDIO