Misha/hair studio pomáhá potřebným

Redakce
26. Červenec 2018

Týmu kadeřníků a kadeřnic v čele s majitelkou salónu Misha/hair studio není lhostejný osud ostatních lidí. Nejen, že se snaží plnit přání svých klientů, dělají ale radost i těm, kteří se nacházejí v nelehké životní situaci. Často jejich pomoc nacházejí vybrané ženy z azylových domů, kterým se i tentokrát rozhodli zpříjemnit život tím, co umí nejlépe - tedy krásou. 

Vybraným ženám navrhli a zrealizovali změnu jejich vzhledu. Ty si nejprve v salónu odpočinuly, personál je hýčkal a snažil se povzbudit jejich sebevědomí. Odměnou jim byl úsměv, spokojenost a pocit smysluplnosti. Tyto ženy opravdu nemají jednoduchý život, i přesto se pustily do vyprávění svých příběhů, kde se musely poprat s drsnými zážitky a životními překážkami.  

Některé události v životě nelze ovlivnit, ovšem druhá věc jsou životní cesty partnerů, které nemohou být společností akceptovány a z toho vyplývající další problémy. Matkám samoživitelkám není skutečně co závidět. Většinou ale mají neskutečnou sílu i odhodlání stejně tak, jako ženy, které se nechaly zkrášlit v salónu Misha/hair studio.

"Dny, kdy pořádáme Den proměn pro tyto ženy, mě i můj tým neskutečně nabíjí a jsou pro nás velkou inspirací. Rozhodně v této aktivitě budeme pokračovat i nadále. Pomáhat nás baví, těší a dělá radost nejen nám, ale především těm, kterým je pomoc určena - tedy ženám z azylových domů," říká majitelka studia, paní Misha Čadková.

MISHA HAIR STUDIO