NEWS & ARTICLES

Misha/hair studio: Proměny 2018

ARTICLE BY

Misha/hair studio, moderní pražské kadeřnické studio, se zaměřuje mimo jiné na charitativní akce. Již dlouhou dobu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové, která se v projektu „To dáš“ snaží pomoci ženám z azylových domů a dětem z dětských domovů.

Pravidelné pořádání „Dnů krásy“ pro ženy, které se dostaly ne vždy svou vinou do nezáviděníhodných životních situací, jsou smysluplnou a popravdě velmi zajímavou aktivitou.

„V únoru je všude kolem nás spousta lásky a k lásce patří dávání. Bezpodmínečné, přející a tím i velmi obohacující. Díky této spolupráci jsem se setkala s řadou zajímavých žen a jejich nelehkých osudů. Přesto v sobě stále mají tolik lásky, až mě to překvapuje. Jsem za tato setkání, která jsem mohla zažít díky své práci, velice vděčná. Řekněte, dá se tahle práce nemilovat? “ říká majitelka salónu, paní Misha Čadková.

A reakce jedné z žen, které prošly proměnou?
„Jsem moc spokojená se střihem, barvou a účesem. Skvělý personál a přístup. V létě k Vám vezmu i mou dcerku. To musí zažít. Děkuji za luxusní a krásný den.“


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

MISHA HAIR STUDIO
+420 603 398 941
info@mishahairstudio.com
Náměstí Míru 16, Praha 2

Firemní články

Interiér Misha hair studio

Misha/hair studio – RAW BEAUTY: Oáza klidu v centru velkoměsta

25.7.2016

„Stvořili jsme nový prostor a společně budeme tvořit svět, kde se vlasy stávají uměním, vizí a inspirací.

"Maminko, já chci být taky tak krásná.“

14.6.2017

Malé holčičky vzhlížejí ke svým maminkám a chtějí je napodobit, pokud možno ve všem. Kdy ale poprvé vzít do salónu malou princeznu nebo rytíře, který se zrovna vzhlíží v populárním zpěvákovi včetně jeho účesu?

Misha Čadková pro HCF

MISHA/ HAIR STUDIO: „NADECHNUTÍ“ 10 LET NA SCÉNĚ

20.9.2017

Misha/hair studio letos oslavuje deset let od svého založení. Během deseti let se zdokonalováním služeb, nasloucháním zákazníků, vzděláváním se v oboru a uplatňováním své jedinečné filozofie krásy stalo Misha/ hair studio jedním z nejprestižnějších kadeřnických salónů v Praze.

„Je to splnění snu a mé vize tímto nekončí, právě naopak,“ říká Misha majitelka Misha/hair studia

20.10.2017

Oslava prvního desetiletí existence Misha/hair studia RAW beauty pojala majitelka salónu velkolepě. Místo konání Hauch Gallery v Karlíně bylo zvoleno velice citlivě a poskytovalo dokonalé prostory pro tuto příležitost. Jako tenká linie se večerem neslo téma: Nadechnutí – srdce dokořán.

Misha Hair: kolekce „Nadechnutí – srdce dokořán…

20.11.2017

„Vnímejte mou představu o protikladech. Vnímejte, jak díky výdechu z nás vychází vše ponuré, spoutané předsudky a netvárné. Vnímejte tu proměnu, když vydechneme a blížíme se ke změně…

Misha/hair studio: Proměny 2018

6.2.2018

Misha/hair studio, moderní pražské kadeřnické studio, se zaměřuje mimo jiné na charitativní akce. Již dlouhou dobu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové, která se v projektu „To dáš“ snaží pomoci ženám z azylových domů a dětem z dětských domovů.