Misha/hair studio: Proměny 2018

Redakce
06. Únor 2018
Misha/hair studio, moderní pražské kadeřnické studio, se zaměřuje mimo jiné na charitativní akce. Již dlouhou dobu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové, která se v projektu „To dáš“ snaží pomoci ženám z azylových domů a dětem z dětských domovů.

Pravidelné pořádání „Dnů krásy“ pro ženy, které se dostaly ne vždy svou vinou do nezáviděníhodných životních situací, jsou smysluplnou a popravdě velmi zajímavou aktivitou.

„V únoru je všude kolem nás spousta lásky a k lásce patří dávání. Bezpodmínečné, přející a tím i velmi obohacující. Díky této spolupráci jsem se setkala s řadou zajímavých žen a jejich nelehkých osudů. Přesto v sobě stále mají tolik lásky, až mě to překvapuje. Jsem za tato setkání, která jsem mohla zažít díky své práci, velice vděčná. Řekněte, dá se tahle práce nemilovat? “ říká majitelka salónu, paní Misha Čadková.

A reakce jedné z žen, které prošly proměnou? „Jsem moc spokojená se střihem, barvou a účesem. Skvělý personál a přístup. V létě k Vám vezmu i mou dcerku. To musí zažít. Děkuji za luxusní a krásný den.“

MISHA HAIR STUDIO