NOVITEC SPOFEC PŘEDSTAVUJE VYTUNĚNÝ AUTOMOBIL ROLLS-ROYCE GHOST

Eva Bicanová
04. Srpen 2015
Čtenost článku je: 14697 [?]
Ze spojení slov Spirit of Ecstasy, což je název sošky na automobilech vozů Rolls-Royce, vznikla zkratka Spofec. Jedná se o nové oddělení společnosti Novitec Group, které se bude zabývat úpravou vozů Rolls-Royce.

Nechte se okouzlit novým vozem Rolls-Royce Ghost, který již zvenku zaujme karbonovým bodykitem, zahrnující úpravený zadní nárazník a úplně nový nárazník přední. Barvy, které kapotě sluší je černý lak nebo matná šedá.

Kromě standardních kol, které automobilka nabízí, vám jsou k dispozici 22″ litá kola, které barvou odpovídají laku automobilu. Pořídit si můžete sportovní nerezový výfuk nebo modul snižující světlou výšku o 4 cm do rychlosti 140 km/h, či karbon-keramické brzdy.

Motor je 6,6-litrový dvanáctiválec, který má nyní přídavnou jednotku N-Tronic. Ten dokáže z 570 koní a 780 Nm udělat 685 koní a 958 Nm a v druhém stupni dokonce 709 koní a 978 Nm.

Maximální rychlost je 250 km/h a je omezena elektronicky. Budete-li chtít přizpůsobit také interiér dle svého vkusu, postará se o to automobilka.

Rolls-Royce Motor Cars Prague