Pomellato představuje hravou kolekci M’AMA NON M’AMA

Redakce Luxus.cz
28. Březen 2017
Čtenost článku je: 14408 [?]
M'AMA NON M'AMA - italská obdoba „Má mě rád, nemá mě rád“ - je výrazem něžného, avšak uličnického dialogu mezi milenci v mladistvé kolekci elegantně jednoduchých kousků, delikátně malých a poutavě barevných. Kulaté tvary s malými zaoblenými kamínky, které lze skládat, dávat dohromady a zase rozebírat dle přání a představ každého člověka, hovoří zcela charakteristickým jazykem značky Pomellato, jehož hlavními pilíři jsou barvy a hladkost.

Čas je nevyřčenou, přesto všudypřítomnou hodnotou, která kolekci dodává mimořádnou auru: prstýnek M'AMA NON M'AMA bude po určité chvíli vybízet k pořízení dalších prstýnků, protože jej lze doplňovat o stále nové a nové; a postupně tak odkrývat jednotlivé kapitoly odvíjejícího se milostného příběhu, sledovat všechny jeho proměny a zvraty.

Kolekce M'AMA NON M'AMA byla představena v roce 2009 a začala devíti prsteny. Hessonit, ametyst, peridot, londýnský modrý topaz, červený turmalín, měsíční kámen, zelený turmalín, granát a iolit vyjadřují vášeň, touhu, žárlivost, něhu, lásku, radost, naději, potěšení a nostalgii. Ozdoba prstu se tak stává výkladní skříní našich pocitů, které lze demonstrovat vizuálně i dotykem.

Kolekce na rok 2017 dále posiluje ducha M'AMA NON M'AMA. Rozměry a design jsou od základu upraveny. Pro tuto edici byly vybrány ametyst, peridot, londýnský modrý topaz, měsíční kámen a granát – pět prstenů s různobarevnými kameny a pavé z bílých diamantů. Vůbec poprvé jsou do nabídky zařazeny náramky, a to v pěti variacích s kameny různých barev.

Šperky se prodávají v obchodech Halada, jejich ceny jsou na vyžádání tamtéž.

HALADA JEWELLERY