POMELLATO PŘEDSTAVUJE SALMU HAYEK JAKO NOVOU TVÁŘ ZNAČKY

Redakce
09. Březen 2015
Čtenost článku je: 18192 [?]
Odhaluje přitom kolekci Milano, která bude k dostání v butiku HALADA v Pařížské ulici.

Po dlouhém očekávání značka Pomellato představila svou novou tvář, jíž se stala herečka Salma Hayek. Herečka na ní prezentuje kolekci Milano, která byla představena na slavnostním večírku, jenž hostil Andrea Morante, CEO Pomellato a Franc Sozzani, šéfredaktorku Vogue Italia.

Salma Hayek, stejně jako další osobnosti spojené se značkou Pomellato v průběhu její historie, vyniká nespornou krásnou a silou osobnosti. V nové kampani ji fotografovalo duo Mert and Marcus v Los Angeles. Její intenzivní charisma podtrhuje jedinečnou tvorbu klenotníka, což je pro značku více než žádoucí. Nová kampaň cílí na všechny módní duše a přináší příslib moderní, kosmopolitní a mladistvé kolekce.

Večírku se kromě Salmy Hayek zúčastnily i další osobnosti: Valeria Golino, Matilde Gioli, Valentina Lodovini, Fiammetta Cicogna, Greta Scarno, Franca Sozzani, Angelica Cheung, Michel Comte, Federico Marchetti, Hamish Bowles, Vanessa Friedman, Constantino Ruspoli, Anna dello Russo, Uberta Zambeletti, Elsa Benitez, Sergio Dompe, Stefano Tonchi, Micol Sabbadini, Candela Novembre, Tomas Maier, Marco Bizzari, Giorgio Guidotti, Jane Reeve i Jonathan Newhouse. Šperky Pomellato z kolekce Milano budou exkluzivně k dostání v butiku klenotnictví Halada na Pařížské ulici od poloviny dubna.

HALADA JEWELLERY