Už 26. října odehrají NICK CAVE & THE BAD SEEDS v Praze svůj doposud největší samostatný koncert

Hana Benešová
05. Říjen 2017
Nick Cave & The Bad Seeds jsou dnes jedni z nejuznávanějších koncertních umělců, kteří již koncem října budou koncertovat v pražské O2 areně. O koncert byl takový zájem, že musela pořadatelská agentura 10:15 Entertainment navýšit diváckou kapacitu koncertu.

Nick Cave & The Bad Seeds letos vystoupí před největším počtem svých fanoušků v historii samostatných koncertů v naší zemi. Diváci z posledních řad nepřijdou o nic, co se bude odehrávat na pódiu, protože po obou jeho stranách budou nainstalovány velkoformátové projekce.

Nick Cave & The Bad Seeds odstartovali osmitýdenní evropské turné 24. září v anglickém Bournemouth v International Centre. Na tomto turné bude mít evropské publikum poprvé možnost zažít koncertní podobu písní z nového alba Skeleton Tree společně s mnoha dalšími klasickými skladbami Nicka Cavea & The Bad Seeds. Nick Cave & The Bad Seeds naposledy koncertoval v Evropě na turné v roce 2013.

Nick Cave & The Bad Seeds vystoupí jako seskupení osmi hudebníků - Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica a Larry Mullins. Vstupenky na nově přidané sektory jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal.