VÍME, CO SI ŽENY NEJVÍC PŘEJÍ K VÁNOCŮM

Official Press Release
Michal Hutta
09. Prosinec 2014

Přemýšlíte, jaké vybrat dárky k Vánocům pro maminku, kamarádku nebo třeba kolegyni? Nebo přemýšlíte co pro sebe od manžela či přítele? Nechcete už letos dávat nebo nalézt pod stromečkem kosmetický balíček, který je možné zakoupit v každém supermarketu? Pak čtěte.

Za nákup vašich dárků bonusem další dárky až 10 000 Kč a zdarma.

Darujte krásu a zdraví ve formě dárkového poukazu pod stromeček. Nejen v době Vánoc, ale po celý rok si ženy přejí ploché bříško, mladší rozjasněnou pleť, novou figuru a prsa nebo třeba delší vlasy či řasy. Takovéto dárkové poukazy pak mohou splnit sen nejedné obdarované. Poukaz na jakoukoliv službu do největšího centra ženská krásy, kde mají všechno od vlasů a řas až třeba po botox, liposukci nebo nová prsa, ocení každá žena.

Official Press Release

Official Press Release

Takovým centrem je Klinika Yes Visage, největší Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku. Letos jsou však na Klinice Yes Visage Vánoce dvojnásobné. Ke každému zakoupenému dárkovému poukazu nadělují jako vánoční bonus další poukázku až na 10 000 Kč na další služby. Tento poukaz navíc tak můžete využít pro sebe nebo opět zase jako dárek pro někoho z blízkých. Více o speciální nabídce na www.yesvisage.cz/vanoce

Z více jak 300 služeb krásy a zdraví si vybere každá žena

Dárkovou poukázkou Kliniky Yes Visage tak věnujete možnost výběru z neinvazivních, kosmetických či kadeřnických služeb přes služby moderní miniinvazivní dermatologie a laserů až třeba po zákroky špičkových plastických chirurgů. Zda tedy nový účes či barva, delší řasy, hladší tvář bez vrásek nebo třeba jen příspěvek na nová prsa či liposukci, si už obdarovaná vybere sama. Věřte, že z více jak 300 služeb si vybere každá žena, stejně jako si zde vyberou Simona Krainová, Lucie Bílá, Alice Bendová, Marta Jandová, Veronika Freimanová, Kateřina Brožová, Tereza Kerndlová, Iva Kubelková, Dagmar Patrasová a mnoho dalších známých žen. Michal David, Petr Kotvald nebo třeba Martin Maxa jsou však důkazem, že nejen ženy si zde mohou vybrat. Více o klinice na www.yesvisage.cz.

Co si ženy přeji?

Na Klinice Yes Visage jsme se dozvěděli, že nejžádanější zákroky, které ženy za dárkové poukazy využívají, jsou samozřejmě zákroky pro mladší pleť, zeštíhlující zákroky nebo kadeřnické služby. To není nic překvapivého, to jsou zákroky, které lákají každou ženu. Častým přáním jsou také nová prsa či moderní liposukce.

Poukazy můžete nakupovat zde: www.yesvisage.cz

 

Více na www.yesvisage.cz

Official Press Release

Official Press Release

YES VISAGE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže