YES FACE CONTOURING

YES FACE CONTOURING
Olga Oliwye So…
22. Leden 2015
Estetická medicína a plastická chirurgie se neustále posouvají dopředu a společně s aktuálními trendy přichází také nové zákroky. Absolutní novinkou ve světě je nyní YES Face Contouring, který jako jediná provádí Klinika YES VISAGE.
YES FACE CONTOURING

YES FACE CONTOURING

Zpevnění a vyrýsování kontur tak, aby obličej působil štíhleji a lícní kosti byly vystouplé – to je jedno z nejčastějších přání většiny žen. Nyní je možné ho splnit pomocí světové novinky – YES Face Contouring, kterou Klinika YES VISAGE jako jediná provádí.

YES Face Contouring je v České republice absolutní novinkou a ve světě je jedním z nejvyhledávanějších chirurgických zákroků. A to především proto, že se jedná o jednoduchý a nenáročný zákrok, při kterém zmizí povislé tváře, čímž se vytvarují kontury obličeje a je dosaženo vynikajících výsledků. Samotný zákrok je jednoduchý a časově nenáročný. Během krátké chvilky plastický chirurg odstraní tukové váčky v obličeji, které rozšiřují spodní tváře po stranách a mají za následek zaoblený kulatý obličej. Díky tomuto zákroku dosáhnete výrazně štíhlejší obličejové struktury, zlepšení obličejových rysů a estetického vzhledu s trvalým efektem. Klinika YES VISAGE Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie působí v České republice již několik let. Své pobočky má na Slovensku v Bratislavě a v České republice v Praze, Brně a Ostravě. Je špičkovým pracovištěm se specializací na účinné zákroky z oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, estetické a nově také plastické chirurgie. Týmy zkušených lékařů na Klinice YES VISAGE vedou prim. MUDr. Martin Molitor, PhD. za plastickou chirurgii a vedoucí lékařka estetické dermatologie prim. MUDr. Monika Kavková. Kliniku YES VISAGE si oblíbilo mnoho známých jmen ze společenského dění.

YES VISAGE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže