10 důvodů proč navštívit ples CZECH TOP 100

Redakce Luxus.cz
03. Leden 2018
Pokud stále nevíte, na jaký ples se v nadcházející plesové sezoně vydat, připravili jsme si pro Vás několik lákadel, která budou na prestižním plese, jenž pořádá CZECH TOP 100. Bude se konat již 20. ledna 2018, a to v pražském paláci Žofín. Už jen toto překrásné místo, kde se konaly premiéry významných hudebních děl, je lákadlem samo o sobě. A na co dalšího letošní ročník láká?

Setkáte se zde skutečně s vybranou společností, jež reprezentuje významné a obdivované firmy. Každoročně na tento ples chodí významné osobnosti z těch nejrůznějších oborů, se kterými se zde budete moci potkat.

Již samotný úvod se bude nést v duchu luxusu. Jako welcome drink se totiž bude podávat slavné oranžové šampaňské Vueve Clicquot. V ceně vstupenky je i občerstvení na stolech, úžasně servírované a ještě úžasněji chutnající.

V rámci „VIP Lounge“ si budete moci pochutnat na nadstandardní nabídce občerstvení. Podávat se budou ty nejvybranější speciality od společnost Zátiší Group, k ochutnání bude také luxusní řada produktů značky Johnnie Walker Scotch Whisky. Když na Vás začne z té přehršle dojmů padat únava, budete si moci dopřát vynikající kávu DeLonghi, která bude profesionálně servírovaná.

Na plesu vystoupí samí skvělí hosté, mezi nimiž nebude chybět Michal David, Zlatý slavík z roku 1982 Miro Žbirka, nebo jazzový a swingový zpěvák Jan Smigmator. K tanci a poslechu bude hrát špička mezi českými orchestry – orchestr Václava Hybše, a také cimbálovka Olšava. V pozdějších hodinách si přijdou na své i milovníci diskotéky. O výbornou zábavu se postará DJ Martin Hrdinka.

A abyste tento netradiční zážitek měli vždy na očích, bude zde také fotokoutek. I když, na ples, jako bude tento, jen tak nezapomenete! Vstupenky můžete zakoupit na stránkách https://www.ticketpro.cz/spolecenske-akce/ples-tanecni-zabava/2244705-ples-czech-top-100.html nebo na http://www.czechtop100.cz/.