Galavečer CZECH TOP 100 – ekonomická elita země míří do Španělského sálu

Kam poputují ocenění za rok 2018?
Redakce
18. Květen 2018
Již od roku 1994 se sdružení CZECH TOP 100 věnuje detailnímu sledování českého obchodního, průmyslového a podnikatelského prostředí. Prostřednictvím objektivních parametrů i analýz předních kapacit v jednotlivých oborech jsou sestavovány žebříčky nejvýznamnějších, nejobdivovanějších… zkrátka „nej“ firem České republiky. Jejich cílem však není pouze přitáhnout mediální pozornost. Umístění v těchto žebříčcích je pro zmíněné firmy prestižní záležitostí, která významně zlepšuje jejich image a vylepšuje jejich pozici při obchodních jednáních. Jedná se současně o spolehlivou mapu, podle které se mohou domácí i zahraniční investoři rozhodovat při plánování svých dalších investic. Celoroční práce potom vyvrcholí v podobě Galavečeru CZECH TOP 100 za účasti vrcholných představitelů státu i těch, o které jde především – zástupců nejvýznamnějších firem České republiky.
Přípravy na letošní Galavečer CZECH TOP 100 finišují

Přípravy na letošní Galavečer CZECH TOP 100 finišují

Letošní, v pořadí již 24., Galavečer CZECH TOP 100 se bude konat 13. června a svědkem této slavnostní události bude jako obvykle Španělský sál Pražského hradu. Zlatým hřebem celého večera bude samozřejmě vyhlášení výsledků žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky za rok 2018. Současně bude uděleno i ocenění Ambasador ČR za šíření dobrého jména České republiky v zahraničí. Minulý roku si cenu odnesli Karel Gott, Ivana Trump, fyzioterapeut Pavel Kolář a sportovní manažer Miroslav Černošek. Letošní ročník bude dozajista neméně zajímavý.
Galavečer CZECH TOP 100 uvidí i letos Španělský sál Pražského hradu

Galavečer CZECH TOP 100 uvidí i letos Španělský sál Pražského hradu

Galavečer CZECH TOP 100 nicméně není jen o rozdávání ocenění, je také o vzájemném setkávání lidí, kteří mají co říct. Je jeho cílem, aby těch nových přátelských a obchodních vztahů bylo navázáno co nejvíce, ku prospěchu jednotlivých firem, ekonomiky i České republiky jako celku. Galavečer CZECH TOP 100 je událostí, kterou byste si neměli nechat ujít!

Pro více informací o aktivitách sdružení navštivte webové stránky http://www.czechtop100.cz