Hledáte výjimečné gastronomické zážitky? Navštivte Corinthia Hotel Prague!

Redakce Luxus.cz
23. Listopad 2018

Naše stověžaté hlavní město si nejlépe vychutnáte v luxusním prostředí hotelu Corinthia Hotel Prague, který nabízí nejen panoramatické výhledy na město, ale také výjimečnou kuchyni.

Svůj den v Corinthia Hotel Prague můžete začít bufetovou snídaní, která se odehrává ve stylové restauraci Let’s Eat. Po ránu si pochutnáte na čerstvém sezónním ovoci a zelenině, křupavém sladkém a slaném pečivu, nejlepších uzeninách a sýrech, ale také osvěžujících nápojích, které vás povzbudí do dne plného zážitků. Snídaně v Corinthia Hotel Prague jsou na tak vysoké úrovni, že uspokojí i nejnáročnějšího hosta.

Hotelová restaurace The Grill nabízí svým návštěvníkům unikátní zážitek v podobě nejrůznějších delikates, které jsou připravovány v otevřené kuchyni přímo před vašima očima. V nabídce jsou třeba steaky z různých druhů masa připravované na dřevěném uhlí, italské rizoto a čerstvé těstoviny, pizzy z kamenné pece, zeleninové saláty a speciality české kuchyně. V každém období roku přichází restaurace s nabídkou originálních sezónních pokrmů, které stojí za to vyzkoušet.

Pokud milujete asijskou kuchyni, musíte navštívit další restauraci v hotelu Corinthia Prague, Rickshaw. Jedinečný gurmánský zážitek zajišťují speciality z Dálného východu, Thajska, Číny, Indonésie, Filipín, Malajsie a Singapuru. Připravují je kuchaři, kteří z těchto zemí pochází, takže máte jistotu, že jíte skutečné asijské jídlo. Lidé se do Rickshaw vrací nejen díky výtečným pokrmům, ale také díky své jedinečnosti, intimní a příjemné atmosféře a dokonalému servisu.

Milovníci dobrého čaje nebo delikátních dezertů by měli zavítat do snack baru Lounge 62, jehož koncept navazuje na vznik společnosti Corinthia na Maltě v roce 1962. V Lounge 62 si můžete odpočinout u míchaného nápoje nebo šálku odpoledního čaje, k němuž jsou podávány ručně vyráběné dezerty pocházející z dílny oceňovaného cukráře Krofty, anglické čajové pečivo, scones a sendviče.Pokud chcete zažít skutečně příjemné odpoledne, objednejte si k čajovému setušampaňské značky Moët&Chandon.Jestli preferujete kvalitní víno, budete zde určitě spokojeni. Vinný lístek v Lounge 62 je totiž neskutečně obsáhlý.