Novinky i bestsellery ve světě rtěnek legendárního M∙A∙C

Redakce Luxus.cz
08. Únor 2017
Bestsellerem v oblasti líčení rtů je rtěnka Lipstick. Jedná se o rtěnku se stovkou odstínů a ikonický produkt zároveň, který značku M·A·C proslavil. Díky ní budete nepřehlédnutelná na přehlídkovém mole, party i v práci.

Právě teď se ujímá vlády matná! Všemi milovaná M∙A∙C Retro Matte Liquid Lipcolour je zpět, a to hned ve dvanácti nových intenzivních odstínech v trendových tlumených a tmavých tónech. Ať už si vyberete kterýkoliv, dokonale sytá barva a dlouhodržící sametový efekt je zaručen.

Více pigmentů pro extrémní barevnou intenzitu má další bestsellerová rtěnka – Liptensity Lipstick. Její skvělá textura posouvá dokonalost barev na zcela novou úroveň. Jediným tahem na rty nanesete gelovou texturu, která kontaktem s teplotou vašeho těla roztaje a zanechá rty zahalené do syté barvy se saténovým efektem.

M·A·C nabízí hned několik rtěnkových sad. Pro milovnice sladké růžové je určena sada Nutcracker Sweet Pink Lipstick Kit. Sada čtyř rtěnek je dostupná v malém stylovém psaníčku ve fuchsiové a vínové barvě se zlatým detailem.

Před nanesením rtěnky je vhodné užít Prep + Prime Lip, bezbarvou bázi pod rtěnku, která dodává hydrataci, zjemňuje a upravuje rty. Díky ní je výsledný efekt nanesených produktů na rty ještě lepší!