RIMOWA PŘEJE MAMINKÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ

Andrea Mevaldová
03. Květen 2016
Každá maminka je nenahraditelná a jedinečná, Každá si zaslouží jen to nejlepší a neměli bychom na to nikdy zapomínat. Také bychom neměli zapomenout na jejich svátek „ DEN MATEK“ a hodí se je určitě potěšit nějakým dárkem nebo kytičkou.

Skvělým dárkem může být pro maminku, která ráda pohodlně cestuje hliníkový kufr RIMOWA z kolekce Topas Titanium. Je to originální dárek, se kterým si na vás vzpomene při každém cestování. Díky tomu to kufru se stane každá cesta ještě příjemnější a pohodlnější.

Kabinková velikost vám zajistí pohodlné cestování ale i dostatek místa na vše co potřebujete na svých cestách. Topas Titanium má krásnou decentní zlatou barvu, která ještě více zdůrazní elegantní tvar doplněný luxusním vnitřním designem. Snadnou manipulaci i na nerovném povrchu zajišťuje patentovaný systémem koleček Multiwheel® a nastavitelná teleskopická rukojeť.

Každou ženu jistě potěší perfektně ladící kosmetický kufřík Topas Titanium Beauty Case, díky kterému budou make-up, parfém i všechny kosmetické nezbytnosti po ruce a v naprostém bezpečí. Kufřík má systém, díky kterému lze snadno upevnit na kabinový kufr a tím vznikne dokonalý set, se kterým se maminka může pyšně vydat vstříc novým dobrodružstvím. Přejeme maminkám všechno nejlepší ke Dni matek!

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor