Roberto Coin: Princess Flower – a Vaše vyvolená se bude cítit jako princezna, nejen na Valentýna

Redakce Luxus.cz
13. Únor 2017
Pokud se svojí partnerkou držíte svatého Valentýna, pak jistě sháníte dárek, který by zcela vypověděl, jak máte svoji polovičku rád. Vybrat takový dárek není vůbec jednoduché. Musí být dostatečně velký, aby vyjádřil Vaši lásku a zároveň dostatečně malý, aby jej mohla mít stále při sobě.

Snad každou ženu potěší krásná květina či šperk. Roberto Coin se právě ve světě přírody inspiroval a navrhl šperky, které jsou jako vždy originální a překrásné. Celou kolekci nazval Princess Flower.

Kolekce Princess Flower nyní přichází s novými kousky ve tvaru květin, ve kterých se každá žena bude cítit jako princezna. „Fantasie nikdy nezestárne z jednoho prostého důvodu, představuje totiž cestu do dimenze, kde čas neexistuje.“ Walt Disney.

Nejnovější kolekce Roberto Coina má výstižný název „Princess“, neboť je vyprávěna jako pohádka, rozdělená do několika rozmanitých příběhů zlata, květin, světla a stínů, orámovaných magickou zlatou nitkou.

Šperky z kolekce Princess jsou rozličné a všechny jedinečné, stejně jako múzy, které se jim staly inspirací. Zlato, někdy blyštivé, jindy saténově matné se střídá s romantickým květinovým vzorem a rockovým často až moderním pojetím.

ROBERTO COIN

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

ROBERTO COIN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže