S RIMOWOU NA CESTÁCH ZA POZNÁNÍM A INSPIRACÍ

Redakce Luxus.cz
10. Leden 2017
Cestování je svoboda, kterou člověk opravdu prožívá. Tím, že cestujeme, objevujeme, co doopravdy znamená svět bez hranic. Firma RIMOWA se svou více než stoletou tradicí dobře ví, jak se svět neustále mění. Přesto zůstávají hodnoty, které jsou neměnné. Tvoří samotnou podstatu značky RIMOWA.

Zůstat věrný sám sobě, ale nepřešlapovat přitom na místě. Tímto motem se řídí řada kufrů TOPAS. První hliníkový kufr inspirovaný letadlem Junkers F13 v sobě už tehdy spojoval maximální stabilitu a minimální hmotnost, a tím nadchnul cestující po celém světě. Vývoj kufru s nezaměnitelnými drážkami se nikdy nezastavil a pokračuje i nyní.

Electronic Tag nově přichází s dalšími zajímavými funkcemi. Displej kufru je nyní možné individuálně personalizovat nastavením svých iniciál, oblíbeného obrázku či obojího. Data jsou následně uložena a zobrazí se vždy, když kufr není pomocí visačky odbaven. Aktualizace je k dispozici pro verzi 1.2 a vyšší a prozatím ji mohu využívat uživatelé iPhonu.

Kolekce TOPAS myslí i na aktivní lidi, kteří potřebují své vybavení bezpečně uložit do prostorného kufru včetně například objemných šatů pro baletky, výstroje pro hokejisty či golfové nadšence. Topas Sport je k dispozici s kapacitou 89 litrů a 100 litrů.

– Udělej ze srdce, které touží po dálkách, průvodce na své cestě – slova od básnířky Rie Jasumi, která byla ve spojitosti s kolekcí SALSA AIR představena v nejnovějším katalogu RIMOWA inspirovaném Japonskem. Vůbec nejlehčí polykarbonátová linie zavazadel RIMOWA je díky své vysoké odolnosti a nízké váze dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí cestovat nalehko. To něco navíc, pokud jde o lehkost, dodává každé cestě bezstarostnost, která vytváří prostor pro inspiraci. Třeba i k tomu, aby člověk mohl psát vlastní básně.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor