NEWS & ARTICLES

S RIMOWOU NA CESTÁCH ZA POZNÁNÍM A INSPIRACÍ

ARTICLE BY

Cestování je svoboda, kterou člověk opravdu prožívá. Tím, že cestujeme, objevujeme, co doopravdy znamená svět bez hranic. Firma RIMOWA se svou více než stoletou tradicí dobře ví, jak se svět neustále mění. Přesto zůstávají hodnoty, které jsou neměnné. Tvoří samotnou podstatu značky RIMOWA.

Zůstat věrný sám sobě, ale nepřešlapovat přitom na místě. Tímto motem se řídí řada kufrů TOPAS. První hliníkový kufr inspirovaný letadlem Junkers F13 v sobě už tehdy spojoval maximální stabilitu a minimální hmotnost, a tím nadchnul cestující po celém světě. Vývoj kufru s nezaměnitelnými drážkami se nikdy nezastavil a pokračuje i nyní.

Electronic Tag nově přichází s dalšími zajímavými funkcemi. Displej kufru je nyní možné individuálně personalizovat nastavením svých iniciál, oblíbeného obrázku či obojího. Data jsou následně uložena a zobrazí se vždy, když kufr není pomocí visačky odbaven. Aktualizace je k dispozici pro verzi 1.2 a vyšší a prozatím ji mohu využívat uživatelé iPhonu.

Kolekce TOPAS myslí i na aktivní lidi, kteří potřebují své vybavení bezpečně uložit do prostorného kufru včetně například objemných šatů pro baletky, výstroje pro hokejisty či golfové nadšence. Topas Sport je k dispozici s kapacitou 89 litrů a 100 litrů.

– Udělej ze srdce, které touží po dálkách, průvodce na své cestě – slova od básnířky Rie Jasumi, která byla ve spojitosti s kolekcí SALSA AIR představena v nejnovějším katalogu RIMOWA inspirovaném Japonskem. Vůbec nejlehčí polykarbonátová linie zavazadel RIMOWA je díky své vysoké odolnosti a nízké váze dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí cestovat nalehko. To něco navíc, pokud jde o lehkost, dodává každé cestě bezstarostnost, která vytváří prostor pro inspiraci. Třeba i k tomu, aby člověk mohl psát vlastní básně.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

RIMOWA
565 426 774
info@rimowa.cz
K Silu 2497, 39301 Pelhrimov

Firemní články

RIMOWA IN BLACK. ANEB ČERNÁ NENÍ BARVA, JE TO VYJÁDŘENÍ.

19.9.2017

Jestli je černá opravdu barva, nebo spíše vyjádření toho, že barva chybí, je stále předmětem mnoha sporů. Nepochybný je ale fakt, že černá vytváří dokonalý efekt, představuje kontrast ke světlu, definici neproniknutelného i známku suverénního stylu.

S RIMOWOU NA CESTÁCH ZA POZNÁNÍM A INSPIRACÍ

10.1.2017

Cestování je svoboda, kterou člověk opravdu prožívá. Tím, že cestujeme, objevujeme, co doopravdy znamená svět bez hranic. Firma RIMOWA se svou více než stoletou tradicí dobře ví, jak se svět neustále mění. Přesto zůstávají hodnoty, které jsou neměnné. Tvoří samotnou podstatu značky RIMOWA.

RIMOWA VYSLALA IKONICKÝ JUNKERS F13 NA SVŮJ PRVNÍ OFICIÁLNÍ LET NAD ŠVÝCARSKÝMI ALPAMI

7.10.2016

V polovině září 2016 dosáhl projekt oživení letounu Junkers F13 svého dlouho očekávaného vrcholu: ve švýcarském Dübendorfu se téměř 100 let po vypuštění této „matky všech dopravních letadel“ konal slavnostní první oficiální let repliky letadla.

Česká volejbalová reprezentace cestuje s kufry RIMOWA

16.6.2016

Česká volejbalová reprezentace se v letošním roce představuje svým fanouškům prostřednictvím World Grand Prix, kde bojuje ženský národní tým. Ten směřuje své úsilí ke kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2017. Reprezentační celek mužů se představí v prestižní Světové lize.

Kufr Topas s elektronickou visačkou

BUDOUCNOST POHODLNÉHO CESTOVÁNÍ PŘICHÁZÍ S RIMOWA ELECTRONIC TAG

31.5.2016

Čas je komoditou, která chybí každému z nás. A proto je každá možnost jej trochu ušetřit vítanou možností, obzvlášť při cestování. Pokud se navíc snoubí s kvalitou a elegancí, není o čem pochybovat. A přesně to jsou kufry Rimowa s unikátním systémem Electronic Tag.

RIMOWA PŘEJE MAMINKÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ

3.5.2016

Každá maminka je nenahraditelná a jedinečná, Každá si zaslouží jen to nejlepší a neměli bychom na to nikdy zapomínat. Také bychom neměli zapomenout na jejich svátek „ DEN MATEK“ a hodí se je určitě potěšit nějakým dárkem nebo kytičkou.

RIMOWA, STEIFF A JEJICH SPOLEČNÁ LIMITOVANÁ EDICE

21.10.2015

Německý výrobce luxusních hraček Steiff a přední výrobce cestovních zavazadel RIMOWA se dali dohromady a představili speciální edici exkluzivních kufrů Steiff RIMOWA.

RIMOWA, SPOLEČNOST S DLOUHOLETOU TRADICÍ, VYRÁBÍ NEZAMĚNITELNÉ KUFRY S DRÁŽKAMI

17.8.2015

„Neděláme žádné kompromisy, když jde o kvalitu našich produktů.“
Dieter Morszeck, Prezident a generální ředitel společnosti RIMOWA

RIMOWA ODHALILA REPLIKU LETADLA F13 NA NEJVĚTŠÍ LETECKÉ EXHIBICI SVĚTA

6.8.2015

V polovině července se konala letecká exhibice při které byla odhalena jediná letuschopná replika letadla F13. Společnost RIMOWA se podílela na její realizaci, která trvala 15 měsíců.

Official Press Release

CESTOVÁNÍ PO VZORU CELEBRIT - S KUFRY RIMOWA

23.6.2015

Celebrity vědí, jak cestovat. Pohodlně, stylově s luxusními zavazadly. Po jejich vzoru se můžete vydat i na cesty vy. Oblíbené a komfortní kufry RIMOWA poznáte podle typického drážkování.

Official Press Release

RIMOWA V ODSTÍNECH ČERVENÉ

16.1.2015

Ať už hledáte dárek k Valentýnu, k narozeninám anebo potřebujete nějaké zavazadlo na cestu, beauty case na všechny vaše kosmetické nezbytnosti, manikúru s kvalitními nerezovým nástroji, nebo třeba obal na Váš nový iPad Mini a iPhone 6.
 

Official Press Release

VALENTÝNSKÉ CESTOVÁNÍ S KUFRY OD RIMOWY

17.1.2014

Svatý Valentýn je nejen svátkem zamilovaných, ale také skvělou příležitostí překvapit svoji drahou polovičku a vyrazit třeba na prodloužený víkend do jedné z evropských metropolí.

Official Press Release

KOŽENÉ DOPLŇKY OD RIMOWY

5.11.2013

Kožené doplňky Rimowa jsou oblíbenými pomocníky při každodenní práci. Vyrobené z jemné telecí kůže vysoké kvality s typickým Rimowa drážkováním jsou do posledního detailu propracované tak, aby byly vysoce funkční.

Official Press Release

STYLOVÉ PÁNSKÉ CESTOVNÍ DOPLŇKY OD ZNAČKY RIMOWA

19.10.2013

Každý muž si chrání to, na čem mu záleží. Může to být třeba láhev kvalitního vína nebo prvotřídní doutníky. Rimowa myslí i na tyto důležité maličkosti a přichází se speciálními kufry, které zajistí jejich bezpečnou přepravu.
Cestovní humidor na doutníky

Official Press Release

RIMOWA BAG2GO: PO CHYTRÝCH TELEFONECH A DALŠÍCH ZAŘÍZENÍCH PŘICHÁZÍ CHYTRÝ KUFR

17.8.2013

Kufr, který jednoduše odložíte ve své startovní destinaci a poté ho v té cílové destinaci zase dostanete zpátky: určitě jste po něčem takovém někdy při čekání u výdeje zavazadel zatoužili.

Official Press Release

SALSA DELUXE IPANEMA BLUE METALLIC: SPECIÁLNÍ LETNÍ EDICE OD RIMOWY

12.8.2013

RIMOWA uvádí na trh speciální edici Léto 2013 – SALSA DELUXE IPANEMA BLUE METALLIC v metalicky modré barvě. Užijte si svoje nejlepší prázdniny s novým nejspolehlivějším společníkem na cesty!

Official Press Release

RIMOWA ROZŠIŘUJE VÝROBU PRÉMIOVÝCH KUFRŮ V PELHŘIMOVĚ

27.6.2013

Něměcká značka Rimowa každým rokem upevňuje pozici předního světového prémiového výrobce kufrů z hliníku a high-tech polykarbonátového materiálu. V roce 2012 Rimowa zvýšila roční obrat o 20 % na 206 milionů eur.

Official Press Release

RIMOWA FIRST CLASS - LUXUS NA CESTÁCH

31.5.2013

Kufr RIMOWA, nezbytná součást cestování modelky Alessandry Ambrosio. Exkluzivní styl, elegantní kontury, nezaměnitelný design. Luxusní kolekce hliníkových zavazadel kombinuje dobrý vzhled a vysokou funkčnost.

Official Press Release

MOJE PRVNÍ LÁSKA… JE RIMOWA

21.5.2013

Po velkém úspěchu kolekce Salsa Air Rimowa přichází tato značka s malou verzí pro děti. Rimowa poskytuje malým cestovatelům komfort a stává se perfektním společníkem. Mini Air kolekce vyniká svou lehkou konstrukcí a odvážnými hravými barvami, které děti rozzáří a vždy si snadno mezi ostatními zavazadly svůj Rimowa kufr najdou.

Official Press Release

(NEJEN) NA SVATEBNÍ CESTU SE ZAVAZADLY RIMOWA

2.5.2013

Není to jen váš svatební den, který zůstane v paměti navždy. Také dny a týdny, které následují, jsou nezapomenutelné, jak uniknout z rutiny a užít si nový život jako pár. RIMOWA Salsa je perfektním společníkem nejen na svatební cestu. S touto řadou kufrů dala RIMOWA nový význam snadného cestování.

Official Press Release

V DESIGNU RIMOWA - SLAĎTE SVŮJ CESTOVNÍ  KUFR S DOPLŇKY

15.4.2013

Jako podnikatel či obchodník jste stále na cestách. V kufru Rimowa Business Multiwheel z řady Salsa de Luxe každý cestovatel ocení inteligentní systém přihrádek, který zaručuje, že všechny dokumenty budou v pořádku na svých místech a dokonale zabezpečeny.

Official Press Release

HOLLYWOODSKÉ HVĚZDY CESTUJÍ S KUFRY Z PELHŘIMOVA

12.3.2013

Zavazadla Rimowa se objevila v mnoha filmových trhácích, třeba Mužích v černém, Dannyho parťácích nebo Mission Impossible. Stále častěji vídáme herce a zpěváky s dobře známými „kufry s drážkami“ od Rimowy i mimo filmová plátna a pódia - na letištích. Původně německá rodinná firma má svou výrobu také v České republice v Pelhřimově.