Šperky Colored Treasures od Roberto Coina našly inspiraci v ruském kole

Redakce
03. Červenec 2018

Již více než 30 let je ve světě znám pojem Roberto Coin. Roberto je totiž ikonou šperkařského průmyslu. Mezi jeho díla patří vlajková kolekce Appassionata, Pois Moi a Roberto Coin Cento Diamond. Jeho kolekce jsou dostupné v 62 zemích světa.

Roberto Coin věnuje svůj život vášni pro inovační design založený na hlubokých znalostech italského umění a řemeslné tradici již od roku 1977. Inspiraci nachází tam, která by člověka nenapadla. Poté experimentuje se světlem, strukturou, barvami a vzory, jeho styl se neustále vyvíjí. Pro Robertovu kolekci, jež navrhuje tak, aby odpovídala jedinečnosti každé ženy, je charakteristickým znakem promyšlená rovnováha mezi elegancí a kreativitou.

Každý šperk Roberto Coina obsahuje typický rubín. Rubín symbolizuje mír, prosperitu a štěstí, což je zvláštním přáním tohoto návrháře. Dnes se můžeme setkat s Coinovými šperky ve více než 1000 prodejních míst po celém světě, i u nás v České republice. Hlavní sídlo je v italské Vicenze.

Roberto Coin

Roberto Coin

Pro ty, kteří nikdy nepřestali snít!

Kolekce Colored Treasures našly inspiraci v ruském kole, které se navždy uchovalo v našich vzpomínkách. Symboly svobody a romantické lásky v sobě ukrývají opravdové emoce přetrvávající v čase. Strohý design, ze kterého vyzařuje bohatá energie této kolekce v sobě snoubí ironii a eleganci, jež předávají poselství klasického, ale zároveň inovativního nesmrtelného charakteru těchto úchvatných šperků.

ROBERTO COIN

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
Roberto Coin

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

ROBERTO COIN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže