VICTORIA BECKHAM A SPIKE JONZE OCENILI KŘIŠŤÁLOVOU MONUMENTÁLNÍ VÁZU FIORENTE MOSER

28. Únor 2014 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13419

Dokonale vybroušený květ, více než 80 cm vysoká, ručně foukaná a lepená váza Fiorente, byla 15. ledna 2014 v San Francisku vyhlášena vítězem prestižní soutěže „Wallpaper Design Award 2014“ v kategorii „Best transparency“. Tuto prestižní soutěž vyhlašuje magazín „Wallpaper“ věnující se designu, cestování, módě a životnímu stylu. 

Populární magazín, jehož redakce sídlí v Londýně, vychází každý měsíc v pětačtyřiceti zemích světa. Mezinárodní tým editorů po celý rok pozorně sleduje life-enhancers, třídí pozoruhodné světové počiny v kategoriích: nejlepší restaurace světa, veřejná a privátní stavba, hotel, město, nejlepší světová dámská a pánská módní kolekce, domácí design, zahraniční design a další. O vítězích pak rozhoduje přísná porota složená z osobností, kteří již sami obdrželi významná světová ocenění v různých oborech.
Monumentální křišťálovou vázu Fiorente, vytvořenou ve sklárně Moser podle výtvarného návrhu Studia IRDS (Ingrid Račková, David Suchopárek), vybrala porota odborníků a světových osobností z oblasti architektury, interiérového designu nebo restaurátorství a sběratelství uměleckých děl, jejímiž členy byli také Victoria Beckham (úspěšná anglická zpěvačka a módní návrhářka) a Spike Jonze (slavný americký scénárista, herec a režisér). 
                                                                                                                                                                         www.moser-glass.com

Galerie