KLUBOVÁ SETKÁNÍ OCP - OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

Michal Hutta
21. Leden 2014
Čtenost článku je: [?]

Významná soutěž OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK – OCP se nezaměřuje jen na ocenění úspěšných žen, ale v rámci programu Klubu OCP, který sdružuje vítězky, finalistky i partnery této soutěže, připravuje setkání, na kterých mají dámy možnost se něco nového dozvědět o podnikání obecně. Příjemně strávený čas je doplněný o aktuální témata a setkání se zajímavou osobou, ne ze řad celebrit, ale zajímavých ekonomických nebo podnikatelských osobností, které jsou ochotné se podělit o své zkušenosti a část svého know how.

Letos se měly dámy možnost setkat například s principálkou divadla Na Fidlovačce a 100% majitelkou, paní Eliškou Balzerovou. Dalším hostem byla paní Taťána le Moigne, generální ředitelka Google Czech, jejíž tým představil reklamní řešení Google pro malé a střední podniky v duchu „Jak může internet pomoci vašemu podnikání“. Díky absolutnímu úspěchu této akce byl připravený kreativní workshop „Netmail, jediný premium Google Aps Reseller v ČR“ s cloudovými aplikacemi Google.

Každé setkání má zcela jiný charakter, o čemž vypovídaly i „Otázky Miroslava Lukeše“, generálního ředitele MasterCard Europe pro Českou a Slovenskou republiku, které přivedly podnikatelky z celé republiky do pražské Galerie Miele. Čestným hostem byla Doc Ilona Švihlíková, vedoucí katedry politických, společenských věd a ekonomie na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze.

Cílem letošního roku bylo ve spolupráci s partnery nabídnout ženám jiný úhel pohledu na své podnikání, jeho rozvoj a efektivní nástroje pro dosažení těchto cílů. Tento trend umocnil vedle odborného garanta CRIF-Czech Credit Bureau i nový auditor projektu NSG MORISON a dále Central European Management Institute (CEMI), poskytovatel profesního vzdělávání v MBA oborech širokému spektru zájemců o studium, kteří si především z časových důvodů nemohou dovolit studovat prezenční formou a pravidelně dojíždět desítky či stovky kilometrů na prezenční výuku, a to formou nejmodernějšího e-learningového systému Fronter. CEMI se také stal patronem kategorie Výjimečný růst firmy.

www.oceneniceskychpodnikatelek.cz

                          

AGENTURA HELAS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže