NEWS & ARTICLES

NA UVEDENÍ NOVÉHO MODELU LEXUS LC BUDE SPOLUPRACOVAT hudební producent MARK RONSON

ARTICLE BY

Lexus před několika dny oznámil zahájení kreativní spolupráce s oceňovaným hudebním producentem Markem Ronsonem v rámci kampaně k uvedení modelu LC. Nový vůz představuje vlajkové kupé značky Lexus a uvádí novou éru luxusní značky prostřednictvím kampaně s příhodným názvem ‘Make Your Mark’.

Spolupráce s Ronsonem stvrzuje snahu automobilky Lexus vytvářet úžasné zážitky ve světě hudby, umění i technologií. Navazuje na kampaň ‘Live the Life RX’ z roku 2015 s Judem Lawem. Kampaň ‘Make Your Mark’ v průběhu příštích šesti měsíců nabídne zákazníkům i fanouškům mnoho atraktivního obsahu a úžasných zážitků.

Ronson ke kampani říká: „Když mě oslovil Lexus s konceptem této kampaně a když jsem spatřil nové LC, bylo to osvěžující a vzrušující zároveň. Nadchla mě myšlenka využití hudby coby zdroje inspirace a zážitků v souvislosti s tímto vozem.“

„Lexus LC představuje začátek nové éry automobilky Lexus, která staví především na hledání silnější synergie mezi konstrukcí a designem. Pro tento účel bychom jen těžko našli někoho lepšího než Marka – člověka, který se tak významně zapsal do světa hudby,“ uvádí Alain Uyttenhoven, ředitel společnosti Lexus Europe.

Design kupé LC se mimořádně věrně drží předlohy konceptu LF-LC, což automobilce přineslo dvojí zisk prestižního ocenění EyesOn Design Award. LC je zhmotněním rozvíjející se kultury vývoje vozů Lexus, jejíž součástí je i spolupráce mezi návrhářskými a konstrukčními týmy ve snaze vytvářet automobily schopné předčit veškerá očekávání.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Toyota Central Europe-Lexus
222 992 111
reception@toyota.cz
Bavorská 2662/1, Praha 5

Firemní články

Nejdražší japonská školní taška, jakou jste kdy viděli

21.7.2017

Je nemožné představit si školu bez její nedílné součásti, školní tašky. Pro studenty a žáky je jednou z nejdůležitějších věcí jejich školního života. Školní batoh ukrývá všelicos, od knih, tabletu, penálu, po nezbytnosti teenagerů, jako jsou mobil, nebo třeba u dívek zrcátko.

NA UVEDENÍ NOVÉHO MODELU LEXUS LC BUDE SPOLUPRACOVAT hudební producent MARK RONSON

19.4.2017

Lexus před několika dny oznámil zahájení kreativní spolupráce s oceňovaným hudebním producentem Markem Ronsonem v rámci kampaně k uvedení modelu LC. Nový vůz představuje vlajkové kupé značky Lexus a uvádí novou éru luxusní značky prostřednictvím kampaně s příhodným názvem ‘Make Your Mark’.

LEXUS ODHALUJE NOVÝ KONCEPT SPORTOVNÍ JACHTY

23.1.2017

Průběžnou ověřovací studii odhalil Akio Toyoda, prezident automobilky Toyota, na ostrově Di Lido v zátoce Biscayne u Miami na Floridě. Lexus prostřednictvím konceptu výkonné prémiové jachty ukazuje své představy o vstupu do dalších oblastí životního stylu a trávení volného času.

LEXUS LC 500- VŮZ PRO NÁROČNÉ

25.2.2016

Největší automobilový koncern a japonská jednička uvedla na trh novinku v podobě Lexusu LC 500. Velké dvoudveřové kupé, poprvé představené ve své produkční podobě na letošním detroitském autosalonu, dostalo pětilitrový atmosférický osmiválec z poněkud menšího dvoudveřového modelu RC F a sportovního sedanu GS F.

Official Press Release

ZPĚVÁK WILL.I.AM SPOLUTVŮRCEM DESIGNU UNIKÁTNÍ VERZE VOZU LEXUS NX!

1.10.2014

WILL.I.AM je hudebník, globální podnikatel a průkopník, jenž je znám hlavně pro své působení v kapele Black Eyed Peas, zabrousil do další oblasti. Nově pak v Paříži odhalil speciální verzi nového vozu Lexus NX, na jejíž úpravě designu se osobně podílel.

Official Press Release

LEXUS OPĚT NA VRCHOLU VPRŮZKUMU SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

30.7.2014

Majitelé vozů Lexus CT a RX zajistil značce Lexus již podvanácté nejlepší umístění mezi automobilkami v hodnocení spokojenosti britských zákazníků pod záštitou motoristického průvodce What Car? a organizace JD Power.

Official Press Release

REŽISÉR POŘADU TOP GEAR NATOČIL SPOT K NOVÉMU MODELU LEXUS NX 300h

12.6.2014

Víte, že automobilka Lexus natočila spot pro plně hybridní verzi svého nového středně velkého crossoveru, modelu NX 300h? Práci dostal za úkol Konrad Begg, jeden z proslulých režisérů pořadu Top Gear.

Official Press Release

LEXUS IS 300h SE V NĚMECKU STAL VOZEM ROKU 2014

13.5.2014

V dubnu byl automobil Lexus 300h vyhlášen za firemní vůz roku. V rámci zakázky odborného časopisu Firmenauto a zkušební orgz. DEKRA bylo testováno celkem 71 modelů v 11 kategoriích.

Official Press Release

CT LEXUS 200h MÍŘÍ DO SVĚTA

15.4.2014

Lexus Czech & Slovak Republic, divize společnosti Toyota Motor Czech s.r.o., v únoru na český trh uvedla modernizovaný model CT 200h, s výrazně nižší cenou. Velké evropské entrée však tento Lexus zažil na autosalonu v Bruselu, který se konal od 14. – 26. ledna 2014, kde sklidilo velké ovace. 

Official Press Release

LEXUS CHYSTÁ NA MILAN DESIGN WEEK 2013 EXPOZICI „AMAZING FLOW“

2.3.2013

Lexus na týdnu designu v Milánu 2013 představí uměleckou expozici nazvanou „-amazing flow-“, která je spojením designové filozofie Lexus a toho nejlepšího ze současného japonského umění, architektury a designu. Lexus plánuje prezentovat svoji budoucí vizi, která přesahuje konvenční hranice vnímání designu.

Official Press Release

LEXUS PŘEDSTAVIL NOVOU GENERACI MODELOVÉ ŘADY IS

22.1.2013

Automobilka Lexus odhalila zcela novou generaci modelové řady IS, která se na evropských trzích objeví v polovině roku 2013. V nabídce bude provedení IS 300h – první model IS s pohonem Lexus Hybrid Drive – a dále IS 250 s pohonem zadních kol. K oběma provedením bude možné zvolit také paket výbavy F SPORT.

Official Press Release

NOVÝ LEXUS RX F SPORT PRO POTĚŠENÍ Z DYNAMICKÉ JÍZDY

29.5.2012

Nový RX F SPORT s nápadnější stylizací čelních partií s maskou chladiče ve tvaru vřetene, typickou pro současné modely Lexus, a specifickým sportovním rastrem.

Official Press Release

LIMITOVANÁ SÉRIE LEXUS RX 450H STYLE EDITION

8.2.2011

Společnost Lexus Czech&Slovak Republic, divize prémiové značky Lexus společnosti Toyota Motor Czech s.r.o., představila limitovanou sérii oblíbeného crossoveru RX 450h s názvem Style Edition, která nabízí zákazníkům atraktivní balíček výhod v celkové hodnotě 100 000 Kč.