NEWS & ARTICLES

Proslulé tenisky HOGAN v Praze

ARTICLE BY

Historie společnosti HOGAN se začala psát v roce 1986. Značka, vyrábějící kožené produkty té nejvyšší kvality, je součástí italské skupiny luxusních produktů Tod's. Její DNA je typická dokonalou kombinací dědictví a modernosti, vysoké kvality, inovace a funkčnosti. Klíčovými pojmy, jimiž společnost HOGAN interpretuje sebe samu, jsou neformální luxus a neformální elegance.

Tato světoznámá italská módní značka v srpnu Praze představí luxusní tenisky a kabelky, spojující sportovní styl s městskou elegancí. Svůj první monobrandový butik otevírá v Pařížské ulici 19.

Tenisky HOGAN jsou vyráběny podle nejvyšších standardů, za použití nejlepších materiálů a při věnování pozornosti těm nejmenším detailům. Zejména pánové ocení jejich nadčasovost a přizpůsobivost. Díky spojení formálního a sportovního stylu je lze obout při nejrůznějších příležitostech.

Značka HOGAN, představující klasický design, skvělou funkčnost a schopnost spojit tradiční kvalitu té nejlepší kůže s neustále experimentující estetikou inovativních materiálů, promlouvá k těm, kteří si vybírají nekonečný a sofistikovaný styl. Neformální a současně sofistikovaná značka HOGAN, která je vždy o krok napřed, se stala symbolem neformálního luxusu.

HOGAN denně nosí mnoho celosvětově známých hvězd: styl Hogan má úspěšně nakročeno k tomu, stát se nadčasovým stylem budoucnosti.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

HOGAN
224 216 407
thebrands@lbm.cz
Široká 20, 110 00 Praha 1

Firemní články

Proslulé tenisky HOGAN v Praze

14.7.2017

Historie společnosti HOGAN se začala psát v roce 1986. Značka, vyrábějící kožené produkty té nejvyšší kvality, je součástí italské skupiny luxusních produktů Tod's. Její DNA je typická dokonalou kombinací dědictví a modernosti, vysoké kvality, inovace a funkčnosti.

Prvním výsledkem spolupráce Hogan a Aston Martin jsou exkluzivní tenisky

10.7.2017

Obě společnosti svoji spolupráci oznámily na londýnském Fashion Week Men’s. Za první produkt své spolupráce si zvolily tenisky.