JEDINEČNÁ VÁNOČNÍ KOLEKCE GUERLAIN

Eva Bicanová
27. Listopad 2015
MÉTÉORITES VOYAGE ENCHANTÉ Limitovaná edice legendárního pudru Météorites se na Vánoce zahalila do ledově zářivé pudřenky. Oblíbíte si hodíky rozjasňujícímu pudrovému závoji, který vaši pleť rozzáří, rozjasní a zbaví vás drobných nedokonalostí. Tento kompaktní pudr by neměl chybět va vaší kabelce, protože váš jedinečný look zdokonalí kdykoliv během dne.

Zkrášlující pudr na obličej a dekolt MÉTÉORITES FLOCONS ENCHANTÉS je jako drahocenný poklad ukryt v luxusní sněhové kouli zasněžené zlatými vločkami. Perly a hvězdičky skrývající se uvnitř tvoří překrásnou harmonii barev pro zdokonalení vaší tváře. PALETA ORS ET MERVEILLES Sofistikovaný make-up skrytý ve dvojité krabičce obsahuje 5 jemných duhových očních stínů a 4 svěží odstíny tvářenek.

Rtěnka Rouge G se ukrývá ve vánočním šperku od pařížského klenotníka Lorenza Baumera. Osvěží vaše rty růžovým odstínem a efektem „prokrvených rtů“.

Pudry Météorites, společně s rtěnkou Rouge G, tvoří nádhernou kolekci, která podtrhne váš úsměv a přinese jiskru do vašich očí. Radujte se s vánočními zázraky od Guerlain!