Kolekce The Ritual of Karma dopřává pokožce radost z léta

Klára Kudrnáčová
11. Červen 2018

S kolekcí The Ritual of Karma se nemusíte schovávat do stínu. Produkty s nevtíravou vůní se něžně postarají o pokožku vystavenou slunečním paprskům a vyživí ji přírodními antioxidačními výtažky z gingo biloby a vitamínem E. Nasládlé květinové aroma lotusu se v této kolekci snoubí s jedinečnými účinky organického bílého čaje. Dopřejte si rituál, který přináší radost z léta.

V kolekci najdete opalovací krém na obličej. Zvolte si variantu s SPF 30 nebo 50 a zabraňte předčasnému stárnutí pomocí minerálních filtrů, jež nedovolují pronikání UVA a UVB paprsků. Tělo hýčkejte jemným hydratačním mlékem ve spreji, které se okamžitě vstřebá a nelepí. Vyzkoušejte olej na opalování s SPF 30, jež se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

The Ritual of Karma myslí též na vaše ruce. Nový krém má oproti běžným produktům na ruce navíc SPF 15 a chrání tak jemnou pokožku na hřbetu ruky před stárnutím. Jednotlivá balení nových mini krémů z různých kolekcí se hodí například na cesty nebo do kabelky. Vybírat můžete ze čtyř variant.

Pokud nemáte po ruce klobouk, ošetřete vlasy ochranným sprejem, který jim navíc dodá dlouhotrvající lesk. Použít ho můžete také při fénování či žehlení. Po opalování se o vaši pleť postará chladivé hydratační mléko. Kromě koncentrované gingo biloby, vitamínů E a přírodní síly bílého čaje obsahuje třicet procent čisté aloe vera.

The Ritual of Karma hýčká vaše tělo i sprchovou pěnou či peelingem. Dopřejte si důkladnou očistu, zbavte se odumřelých buněk pokožky díky speciálnímu složení produktu a následně podpořte své opálení samoopalovacím krémem. Dokonalého efektu na závěr dosáhnete pomocí tělového krému s jemnými třpytkami, které rozjasní pokožku. Uzavřete rituál kombinací vůní lotosu a bergamotu v podobě lehkého parfému na tělo a tkaniny.