Proměňte každodenní rutinu v drobné rituály radosti s produkty určenými do kuchyně

Redakce
23. Leden 2018
Pusťte harmonii a soulad do všech koutů svého domova a dopřejte si v novém roce intenzivnější prožití každého okamžiku. S produkty Rituals určenými pro váš domov a pro péči o vaše ruce si nyní můžete vychutnat každičkou chvíli, která dříve uplynula bez povšimnutí. Nový design produktů teď váš byt či dům ještě více ozdobí a díky jedinečnému složení poslouží vaší pokožce.

Nedílnou součástí vaší koupelny a kuchyně se stanou luxusní podnosy Antique Blanc a Antique Bleu. Díky nim budou gel na mytí, hydratační mléko a prostředek na mytí nádobí dokonale sladěny. Jejich nadčasový vzhled propůjčí každé domácnosti eleganci a styl.

Nový, velmi vkusný vzhled, dostaly produkty Rituals určené pro péči o ruce, nově můžete také využít náhradní náplně. Zvolte kombinaci vzácných přísad a vůní v gelech a hydratačních mlécích a vyberte si produkty z The Ritual of Sakura, The Ritual of Dao, The Ritual of Hammam nebo The Ritual of Happy Buddha. Z každodenní nudné rutiny se pak stane malý rituál radosti.

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Tato světoznámá značka v loňském roce oslavila 10 let působení na českém trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a nově také v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice.