NEWS & ARTICLES

Koně na Žofíně: unikátní galavečer oslavující tato vznešená zvířata

ARTICLE BY

10. března 2018 se koná neuvěřitelný, již 15. ročník galavečeru časopisu Jezdectví. A protože se jedná o takové významné jubileum, redakce nejstaršího českého časopisu o koních se rozhodla uspořádat tuto oslavu zcela nově a zavést novou tradici – tzv. Ceny časopisu Jezdectví.

Nominaci do jednotlivých kategorií provedou sami čtenáři, z nich poté redakce (ve spolupráci s partnerem ceny) provede užší výběr, čítající v tomto případě 5 kandidátů, ze kterých čtenáři budou hlasovat. Vyhlášení vítězů těch nejobsazenějších kategorií proběhne během galavečera na Žofíně.

Kategorie Cen časopisu Jezdectví stejně jako sám časopis jdou napříč disciplínami i zaměřením, věkem nebo pohlavím. Novinkami letošního roku je cena „Klub roku 2017“ a „Kůň roku 2017“. Aby se nezapomnělo na ty, kteří se o koně starají, budou jim uděleny dvě ceny - cena za dlouholetý přínos a cena externímu spolupracovníkovi za jeho práci.

Jako každý rok se na Žofíně předá Pavo Pohár Jezdectví - nejstarší sportovní žebříček. Budou zde také vyhlašováni ti nejlepší v disciplíně skoky. Vyhlašovat se budou první tři Stylšampionátu dětí a juniorů na velkých koních 2017, Jezdci roku 2017, Akce roku 2017 a Trenér roku 2017, venku pak Skokový kůň roku 2017. Stejně jako vloni se bude v Rytířském sále v odpoledních hodinách konat galavečer pražské oblasti.

Protože se galavečer odehraje dva dny po světovém svátku žen, bude mířen na ženy – vždyť kolem koní jich je stejně většina! Celý večer si však užijí i pánové, kteří se svými drahými polovičkami, přítelkyněmi nebo dcerami dorazí. Vstupenky na tento jedinečný večer zakoupíte na www.jezdectvi.cz.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

JEZDECTVÍ
775772747
redakce@jezdectvi.cz
Prokopova 15, Praha

Firemní články

Official Press Release

10. JUBILEJNÍ GALAVEČER - KONĚ NA ŽOFÍNĚ

18.2.2014

Milujete koně a zajímáte se o jezdectví? Pak tu pro vás máme zajímavou pozvánku na jistou jedinečnou událost, která se bude konat v sobotu 1. března na Slovanském ostrově. 

Official Press Release

KONĚ NA ŽOFÍNĚ: ANKETA KOPÍROVALA VÝSLEDKY ŽEBŘÍČKŮ

6.3.2014

Žádné překvapení nečekalo téměř sedm set diváků při vyhlašování nejlepších jezdců a koní roku 2013 – vítězové těchto anket se totiž vzácně shodli s vítězi žebříčků. Překvapivá odhalení tak přinesla pouze předtočená videa, která vyhlašování nejlepších provázela.

Official Press Release

ROMAN NAVRÁTIL: NA JEZDECTVÍ JE FASCINUJÍCÍ DVOJICE JEZDEC - KŮŇ

29.5.2014

Seznamte se s Romanem Navrátilem, provozovatelem jednoho z nejmodernějších areálů ve střední Evropě (Equine Sport Centre Olomouc) a prezidentem nadcházejících mezinárodních závodů J&T Banka CSI ***W Olomouc, kde v červnu proběhnou 3 kola světového poháru.

Official Press Release

NA ŽOFÍN SE DOSTAVÍ JIŽ PODVANÁCTÉ KONĚ A NEJLEPŠÍ JEZDCI

4.2.2015

Již tradiční setkání milovníků koní proběhne na pražském Žofíně 28. 2. 2015. Letošní ročník bude obohacen o novinku. Galavečer nadšenců koní “Koně na Žofíně” se tento rok odehrají již po dvanácté, letos poprvé však láká do reprezentačních prostor příznivce parkurového a dostihového sportu společně.

Official Press Release

NENECHTE SI UJÍT VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍHO KONĚ ČESKÉ HISTORIE, OCENĚNÝ BUDE I ŽELEZNÍK!

12.2.2015

Letošní již tradiční setkání koní na pražském Žofíně bude obohaceno o zajímavou novinku. Galavečer poprvé láká své příznivce parkurového a dostihového sportu společně.

Official Press Release

PARKUROVÉ JEZDECTVÍ EXKLUZIVNÍ SPORT V RÁMCI CELOSVĚTOVÉHO MĚŘÍTKA

19.2.2015

Parkurové jezdectví spočívá ve zvládnutí určité trasy s překážkami s co nejmenším počtem chyb nebo v časovém limitu. Tohoto sportu se účastní kůň spolu s jezdcem, jimž je po dokončení jízdy hodnoceno nejen její splnění, ale také styl jízdy.

Official Press Release

KONĚ NA ŽOFÍNĚ POPRVÉ SPOJILI PARKURY A DOSTIHY

5.3.2015

Poslední únorová sobota se na Žofíně nesla ve znamení koní. Konal se totiž již 12. ročník galavečera Koně na Žofíně, který pořádá redakce Jezdectví. Poprvé však propojil ocenění nejlepších parkurových a dostihových jezdců a koní.

Koně na Žofíně: unikátní galavečer oslavující tato vznešená zvířata

12.12.2017

10. března 2018 se koná neuvěřitelný, již 15. ročník galavečeru časopisu Jezdectví. A protože se jedná o takové významné jubileum, redakce nejstaršího českého časopisu o koních se rozhodla uspořádat tuto oslavu zcela nově a zavést novou tradici – tzv. Ceny časopisu Jezdectví.

Galavečer Koně na Žofíně se z důvodu požáru paláce přesouvá na 7. dubna

16.3.2018

Jak jste možná slyšeli ve sdělovacích prostředcích, v noci ze 7. na 8. března palác Žofín zachvátil požár. Z toho důvodu musel být Galavečer Koně na Žofíně přesunut, a to na nový termín: 7. duben 2018. Vstupenky zůstávají v platnosti, program však bude mírně upraven. A na co se mohou návštěvníci galavečeru těšit?