NATUZZI – NEJŽHAVĚJŠÍ NOVINKA NATUZZI RE-VIVE

Michal Hutta
09. Červenec 2014

 

S naprosto jedinečným křeslem Re-vive si zamilujete chvíle odpočinku. Jde o naprostou novinku mezi relaxačními křesly na světě. Toto křeslo totiž reaguje na pohyby vašeho těla i změnu těžiště. Natuzzi toto křeslo vytvořilo s vědomím, že nikdy nesedíme úplně v klidu, a to dokonce ani tehdy, když odpočíváme. Toto křeslo to vnímá a reaguje stejně jako vy, ohýbá se, natahuje se a plynule se přizpůsobuje změně vaší polohy. Re-vive používá speciální technologii, která se snoubí s italskou tradicí kvalitní řemeslné práce. Křeslo si můžete pořídit v široké škále barev.

Natuzzi je naprosto jedinečný i proto, že každý rok vytvoří na 6000 různých návrhů nábytku, ale pouze 120 z nich dospěje až do konečné fáze. Na výrobu nábytku se užívá jen ten nejkvalitnější materiál s ověřeným původem. Záruka nábytku je přitom 10 let. Pohovky a křesla Natuzzi tak zaručují vysokou kvalitu zpracování a nabízí maximální uživatelský komfort a pohodlí. Z kolekce nábytku Natuzzi si můžete vybírat pohovky, Re-vive, křesla, pohovky na spaní, stolky, osvětlení, koberce, jídelní stoly a židle, nábytek i doplňky.

 

 

Zakladatel a ředitel Natuzzi Group Pasquale Natuzzi svou firmu založil již v roce 1959, v době, kdy mu bylo pouhých 19 let. Měl sen, že bude ručně vyrábět kvalitní luxusní pohovky a ten si rozhodl splnit. Spolu s třemi dalšími pomocníky v dílně začali tvrdě pracovat na jeho realizaci. Jelikož jeho práce byla natolik kvalitní a výjimečná, velmi brzy se jeho výrobky staly velmi oblíbenými a vyhledávanými v celé zemi. Postupně přibývaly i zakázky ze zahraničí. V současné době se jeho luxusní nábytek prodává v celkem 123 zemích světa a jednou z těch sto dvaceti tří zemí je i Česká republika. U nás se prodává v Praze, v Brně, v Pardubicích i v Liberci, a to již skoro 20 let. 

                                                                                                                                                                      www.natuzzi.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor