Inovaci v boji proti vráskám přináší La Grande Crème

Redakce
28. Květen 2018
Společnost Biologique Recherche představuje naprostou novinku a inovaci ve světě profesionální kosmetiky – unikátní krém La Grande Crème. Tento produkt cílí na všechny jevy související se stárnutím pokožky. Působí na expresi genů podílejících se na procesu kožního stárnutí a podporuje unikátní buněčnou regeneraci.

La Grande Crème podporuje hloubkovou regeneraci kůže, jež napomáhá restrukturalizaci a navrácení síly epidermis. Posiluje buňky a obnovuje bariéru kůže, čímž dochází k regeneraci tkání. Unikátní složení krému zlepšuje odolnost kůže proti gravitaci. Navíc vyplňuje vrásky a povislou kůži. Vyhlazuje, pomáhá obnovit obrys obličeje.

Zpevňující platforma napomáhá zlepšovat viskoelasticitu pokožky pro její větší tonus a pevnost. La Grande Crème reguluje vylučování progerinu, indikátoru stáří, který se s věkem akumuluje. Tím se nejen vyhlazují obličejové rysy, ale zpomaluje se i tvorba nových vrásek.

Antiglykační aktivní ingredience také bojují se změnami kolagenových a elastinových vláken, čímž omezují výskyt známek stárnutí. Krém pomáhá redukovat pigmentové skvrny a předchází tvorbě nových. Vyrovnává a rozjasňuje pokožku a zanechává ji zářící. Ve složení najdete například komplex z alpské protěže, kaštanu a listů slivoně třešňové či extrakt z pivoňky a hroznového vína obohacený o δ-viniferin.